Şirket, Kamu Güvenliği

Site - Konut Güvenliği

AVM Güvenliği

Otel Güvenliği

Hastane Güvenliği

Eğitim Güvenliği

ÖZEL GÜVENLİK

Günümüzde, sadece Güvenlik ve Koruma hizmetlerinin yanı sıra, çağdaş toplumun istek ve beklentilerine de cevap verebilmek gerekmektedir. Bu nedenle, hizmetlerimizde, insani değerlere de önem veren bir anlayış esas alınmaktadır.

Sancar Grup; Personel, Teknoloji, Dinamizm, Saygı, Disiplin ve Süreklilik gibi unsurları sistemin bütünlüğü içerisinde ele almakta, bu yaklaşım çerçevesinde, eğitim, teknik ve sosyal ilişkiler konusunda yetişmiş uzman personeli ile her projenin özelliğine göre, “Projeye Uygun Güvenlik ve Koruma Konsepti” oluşturmayı hedeflemektedir.

DANIŞMA & RESEPSİYONİST

Gerek iş yeri gerekse konut olsun Özel Güvenlik Görevlisi çalıştırma yerine aynı görevi yapacak, daha kaliteli ve düşük maliyetli olan Danışma Yönlendirme Personeli çalıştırmaya ne dersiniz?

Hiçbir Yasal engeli olmayan, Görevi sadece bulunduğu mevkide Danışma hizmeti yapmak olan Site, İş merkezi, Fabrika, Okul vb. gibi alanlarda istenildiği an çalıştırılabilen Danışma Yönlendirme personeli sivil ya da resmi kıyafetlerle çalıştırılabilir. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişim kurmak.